Zac Efron:jak žije ted

28. dubna 2010 v 8:43
Kde: Vancouver, Kanada
Za kolik: 4 miliony dolarů

Pár, který se proslavil především rolemi ve veleúspěšném filmovém trháku Muzikál ze střední, si za jedno ze svých hnízdeček vybral rozlehlý luxusní byt v komplexu Grace Residences v kanadském Vancouveru.

Dům splněných snů

Designovou rezidenci, ve které nechybí ani bazén, vstupní systém fugující na principu snímání otisku prstů a výtah otevírající se přímo 'u vás doma', navrhl architekt James Schouw.

Celým areálem, kde najdete 19 loftových apartmánů, se prolínají zahrady a nádvoří, která mají obyvatelům poskytnout dostatek prostoru k setkávání i, v případě potřeby, soukromí.

Vsadili na přírodu

Zac s Vanessou vsadili při zařizování na klasiku. 'Bytečku' vévodí dřevěný vyřezávaný nábytek v tlumených barvách, které se prolínají celým interiérem. Atmosféru  navozenou všudypřítomnými zemitými přírodními tóny narušuje jen výrazné modré obložení bazénu uprostřed bytu.

Pečlivě si vybírá

Když jako teenager dostával Zac jen druhořadé role v zapomenutých seriálech, asi netušil, že si jednoho dne bude moct vybírat, kde stráví noc. Teď, když už má idol dívčích srdcí delší dobu někde bydlet, je ve výběru místa velmi pečlivý.

A neopakovatelné prostředí Grace Residences ho naprosto okouzlilo. Je chráněné před dotěrnými paparazzi, a přesto nabízí prostor pro maximální relaxaci. A soukromí je pro takovou hvězdu přece nezbytné.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama